• wycena 2
 • 7-15-v3
 • zwt1001
KAPITAŁ LUDZKI
Narodowa strategia spójności
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Działania 6.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
UNIA EUROPEJSKA
Europejski Fundusz Społeczny

24 MIESIĄCE GWARANCJI

Z Royal Kitchen oferujemy bezwarunkowo 24-miesięczną gwarancję na każdą kuchnię jaką sprzedajemy. Jest to istotne, ponieważ nasi klienci mają pewność jakości tego, co kupują. Gwarancja Royal Kitchen to jest dokładnie to, że wszystko w kuchni będzie pracować przez długie lata. Gwarantujemy jakość wykonania tego, co tak starannie projektujemy.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA ZAWIASÓW BLUM

Na polskim rynku oferowanych są setki rożnego rodzaju okuć meblowych. Producenci prześcigają się w walce o jak najniższą cenę swoich produktów. Często zapominając o jakości. Jednym z wyjątków jest firma BLUM producent okuć meblowych z dożywotnią gwarancją, z którego korzystamy w Royal Kitchen podczas wykonywania najwyższej jakości kuchni na wymiar.

ŚWIATOWEJ KLASY FACHOWCY

Od początkowego projektu do ostatecznego montażu, wiemy jak ważni są fachowcy najwyższej klasy.

Nie ma nic bardziej ważnego niż zadowolony klient. Wiemy, że prawdziwą przyjemnością będzie pokazanie swojej nową kuchni przyjaciołom i rodzinie, i mamy nadzieję, że polecą nas Państwo z przyjemnością. Z tego powodu, doświadczenie jest dla nas najważniejsze. Stawiamy na najlepszych projektantów i fachowców na rynku.

JAKOŚĆ ROYAL KITCHEN

Nasi klienci wiedzą, że kiedy się z nami kontaktują - niezależnie od tego, czy potrzebują nową kuchnię, wstępny projekt, czy tylko trochę porad - mogą na nas liczyć. Jednocześnie jest to prawdą, że nasza obsługa klienta jest doskonała, a nasz personel przyjazny i kompetentny (nie wspominając, jak skromni jesteśmy!). W końcu to, co uczyniło z Royal Kitchen jedne z najlepszych polskich kuchni na wymiar, jest czysta jakość produktów, które sprzedajemy.

WARTOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Każda kuchnia może być dostosowana do Ciebie i Twojego stylu życia, w szerokim zakresie wymiarów szafek, kolorów, stylów i funkcji. Choć zwykle można spodziewać się dziesiątek tysięcy złotych za indywidualny projekt i wykonanie kuchni, ceny Royal Kitchen to często połowa tych u innych topowych producentów producentów - za tą samą jakość. W rzeczywistości, kuchnie zaczynają się już od 7 000 PLN! Nie wspominając o braku ukrytych opłat, dzięki czemu wiesz, za co płacisz.

PROJEKT, KTÓRY PASUJE

Podejmowanie właściwych decyzji na etapie planowania może pomóc zrealizować Twoje aspiracje o kuchni marzeń!

Nasi uznani projektanci, z co najmniej 15-letnim udokumentowanym doświadczeniem w projektowaniu mogą pomóc Twojej kuchni osiągnąć swój pełny potencjał, nawet tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

BEZPOŚREDNIO DO CIEBIE

Nasze kuchnie są wysyłane bezpośrednio od polskiego producenta KAM do Ciebie, gwarantując fabrycznie zabezpieczenie wszystkich mebli.

Każda kuchnia, wykonywana jest od ponad 20 lat na zamówienie w fabryce KAM. Jednostki mebli pakowane są bezpiecznie na ciężarówkę i dostarczone do Ciebie w domu, w którym są zamontowane przez wykwalifikowanych monterów Royal Kitchen. Wszystko jest takie łatwe.

Szybki Kontakt

 • tel.+48 509 153 385
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Deweloperzy

 • tel. +48 660 773 003
  Meble kuchenne Warszawa

Nasze Biura


 •  Warszawa

  +48 509 153 385

  Sopot

  +48 660 773 003