• wycena 2
 • zwt1001
 • 7-15-v3
KAPITAŁ LUDZKI
Narodowa strategia spójności
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Działania 6.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
UNIA EUROPEJSKA
Europejski Fundusz Społeczny

Zawiasy są "sercem" mebli

Im lepsza jest ich jakość, tym bardziej wytrzymałe są same meble. Zaskakująco łatwe otwieranie oraz delikatne i ciche zamykanie mebli: to kryterium rozwoju produktów austriackiego producenta okuć meblowych - firmy Blum z Voralbegu. Dzisiaj Blum jest jednym z wiodących producentów okuć na świecie. Produkty Blum sprawiają, że praca w kuchni jest łatwa i przyjemna. Poniżej prezentujemy główne rozwiązania Blum, które wykorzystywane są w kuchniach Royal Kitchen. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi naszych rozwiązań, z któych korzystamy.

System podnośników AVENTOS

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nawet szerokie fronty można otworzyć bez wysiłku. Zapomnij o trzasku zamykanych szafek, front zatrzymuje się w żądanej pozycji i zamyka się cicho i delikatnie. Poniżej zaprezentowaliśmy trzy rodzaje Aventosów.

Wszechstronny system szuflad TANDEMBOX

TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Troszczy się ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu. Gwarantują delikatny ruch i dynamiczne obciążenie 30 kg, 50 kg lub 65 kg. Adaptacyjny system amortyzacji BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie - przez cały okres użytkowania mebla.

Elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE

Idealny do mebli bez uchwytów. Wygodny w przypadku mebli z uchwytami. Dzięki niemu otwieranie będzie zaskakująco łatwe: wystarczy lekko nacisnąć front szuflady lub szafki górnej, by ten zaczął się otwierać. BLUMOTION troszczy się o delikatne i ciche zamykanie. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania.

System podziału wewnętrznego ORGA-LINE

Praktyczne akcesoria ORGA-LINE ułatwiają pracę w kuchni i dbają o porządek. Wysokiej jakości system podziału wewnętrznego ze stali szlachetnej do zastosowania we wnętrzu szuflad. Dzięki dużej liczbie pojemników oraz podziałom poprzecznym i podłużnym, system pozwala na odpowiednie przechowywanie każdego elementu wyposażenia kuchni i zapewnia porządek w szufladach.

Kuchnie na wymiar Warszawa - Royal Kitchen

Szybki Kontakt

 • tel.+48 509 153 385
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Deweloperzy

 • tel. +48 660 773 003
  Meble kuchenne Warszawa

Nasze Biura


 •  Warszawa

  +48 509 153 385

  Sopot

  +48 660 773 003